تاکید علمای فلسطین بر حضور گسترده در راهپیمایی "الی بیت‌ المقدس"

خبرگزاری فارس: رئیس جمعیت علمای اسلام در نوار غزه خواستار حضور گسترده در راهپیمایی جهانی قدس شد که قرار است 30 ماه جاری (11فروردین) برگزار شود.

خبرگزاری فارس: تاکید علمای فلسطین بر حضور گسترده در راهپیمایی "الی بیت‌ المقدس"

به گزارش فارس، دکتر "سالم سلامه"در یک نشست خبری که با حضور تعدادی از علما در غزه برگزار شد، گفت:ای علما، ای اندیشمندان، ای فرهیختگان، ای مسلمانان جهان چند روز دیگر سی‌ام مارس روز شما فرا می رسد، امت منتظر خیزش شما هستند، سی‌ام مارس روز برگزاری راهپیمایی جهانی قدس است، شرکت کنندگان در این راهپیمایی خود را به نزدیک ترین نقطه شهر قدس شریف خواهند رساند.

وی از علما خواست تا در پیشاپیش راهپیمایان حرکت کنند که از سراسر جهان به سمت بیت المقدس به راه می افتند و خود را نزدیک نقطه فلسطین اشغالی می رسانند.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، سلامه همچنین تصریح کرد: ما باید با این حرکت میلیونی راه را به روی آنانی که از حقوق امت های عربی و اسلامی چشم پوشی می کنند، ببندیم تا دشمن بداند که یک امت پشتیبان قدس و فلسطین است، امتی که هرگز ذره ای از مبانی دینی خود کوتاه نخواهد آمد.

وی اظهار داشت: آنانی که رژیم صهیونیستی را به رسمیت می شناسند در واقع نمایندگان ملت‌های خود نیستند و از فرامین الهی سرپیچی می‌کنند و اجماع امت خویش را زیر پا می گذارند.

انتهای پیام/++