رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در گفت‌وگو با فارس:
اردوگاه تربیتی ـ فرهنگی دانش‌آموزان استثنایی نیمه دوم فروردین در مشهد افتتاح می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از افتتاح اردوگاه تربیتی ـ فرهنگی ویژه دانش‌آموزان استثنایی در مشهد مقدس در نیمه دوم فروردین خبر داد.

خبرگزاری فارس: اردوگاه تربیتی ـ فرهنگی دانش‌آموزان استثنایی نیمه دوم فروردین در مشهد افتتاح می‌شود

نامدار عبدالهیان، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به شعار امسال با عنوان «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» اظهار داشت: عمده‌ترین مکان برای فرهنگسازی شعار امسال، آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: فرمایش مقام معظم رهبری در حقیقت مشت محکمی بر دهان کسانی است که از ۳۰ سال پیش تاکنون تحریم‌هایی بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران داشتند و به جایی نرسیدند و هر باری که تحریم‌ها را جدی‌تر در حول و حوش جلسات خود مطرح می‌کنند، در همان محدوده، خودشان باقی می‌ماند و ملت ایران با عزم راسخ‌تر و کار و تلاش بیشتر در صدد این است که این تحریم‌ها را پشت سر بگذارد.

عبدالهیان اضافه کرد: در حقیقت امروزه در جهان می‌بینم هر تحریمی که بر علیه جمهوری اسلامی انجام شده، به نفع ایران تمام شده است، لذا نامگذاری هوشمندانه مقام معظم رهبری در حقیقت حمایت از تولید‌کنندگان داخلی و استفاده از کالاهای داخلی است که ان‌شاء‌الله تولید‌کنندگان واقعی بتوانند جنس‌های مرغوب را با قیمت بسیار کم به دست مردم برسانند و از این جهت بتوانیم خودکفایی لازم را به دست آوریم.

وی در ادامه به افتتاح اردوگاه تربیتی ـ فرهنگی دانش‌آموزان استثنایی نیز اشاره کرد و افزود: در مشهد اردوگاه تربیتی ـ فرهنگی با 40 سوئیت احداث کردیم که نیمه دوم این ماه افتتاح می‌شود و در اختیار دانش‌آموزان استثنایی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/