رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد تسهیلات زائران استان قم خبر داد
اطلاع‌رسانی فعالیت‌های ستاد تسهیلات زائران در رسانه‌ها

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات زائران استان قم از اطلاع رسانی فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط ستاد تسهیلات زائران به مردم خبر داد.

خبرگزاری فارس: اطلاع‌رسانی فعالیت‌های ستاد تسهیلات زائران در رسانه‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، ابوالقاسم مقیمی با اشاره به اینکه کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات زائرین استان قم فعالیت خود را در راستای خدمت رسانی به زائران و ارائه اطلاعات لازم به مردم دنبال می‌کند، تصریح کرد: اعضای این کمیته تلاشی شبانه روزی داشته و خدماتی که از سوی کمیته‌ها به زائران و مسافران ارائه می‌شود را منعکس کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کمیته تبلیغات دارای دو تیم تصویری و خبری است، بیان داشت: تیم تصویری خود متشکل از گروه‌های مختلف تصویربرداری است و این گروه‌ها با حضور در نقاط مختلف شهر قم نسبت به تصویربرداری و تهیه گزارش از اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته برای خدمت رسانی به زائران اقدام می کند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات زائران استان قم به فعالیت تیم خبری اشاره کرد و افزود: تیم خبری نیز ضمن برقراری ارتباط مستمر با مسئولین کمیته‌ها اخبار و فعالیت‌های صورت گرفته از کمیته‌ها را تهیه کرده و ضمن انتشار بر روی سایت استانداری قم در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهد.

وی افزود: کمیته اطلاع رسانی همچنین به دلیل برقراری ارتباط با مردم و تهیه گزارش‌های مردمی در هر زمینه‌ای که مشکلی را در روند خدمت رسانی به مردم مشاهده کند آن را به اطلاع مسئولان کمیته‌ها می‌رساند تا نسبت به رفع مشکل و تقویت روند خدمت رسانی به مردم اقدام شود.

مقیمی در پایان با بیان اینکه بسیاری از خبرگزاری‌های سطح استان در ایام تعطیلات نوروزی، برای اطلاع‌رسانی به مسافران و شهروندان شهر قم، شیفت کشیک برقرار کرده بودند، از تمامی خبرگزاری‌های سطح استان قم تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/خ۳۰