فرمانده انتظامی استان اصفهان:
300 زندانی فراری و مجرم تحت تعقیب دستگیر شدند

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: با اجرای طرح آرامش و دستگیری زندانیان فراری و مجرمان از ابتدای نوروز تاکنون حدود ۳۰۰ نفر از این افراد دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

خبرگزاری فارس: 300 زندانی فراری و مجرم تحت تعقیب دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان اصفهان، سردار حسن کرمی با اشاره به حجم گسترده مسافران نوروزی در اصفهان اظهار داشت: این در حالیست که اقدامات فرهنگی پلیس استان نیز در این ایام پررنگ‌تر شده است.

وی با اشاره به افزایش نیروهای پلیس در نقاط حادثه‌خیز به منظور کنترل عبور و مرور و کمک به رانندگان در این ایام افزود: امسال هم مانند سال پیش برای جلوگیری از خواب‌آلودگی رانندگان اقدام به راه‌اندازی ایستگاه‌های امنیت و سلامت در مدخل‌های ورودی استان شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در این ایستگاه‌ها با همکاری گروه‌های فرهنگی و هنری به اجرای برنامه‌های شاد و مفرح پرداخته تا مسافران نوروزی چند ساعتی را در این مکان‌ها به استراحت پرداخته و سپس به ادامه مسیر بپردازند.

وی به اجرای طرح آرامش و دستگیری زندانیان فراری و مجرمانی که هنوز حکم آنها اجرایی نشده است، اشاره کرد و بیان داشت: از ابتدای اجرای طرح تاکنون حدود ۳۰۰ نفر از این افراد دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

کرمی ادامه داد: تعداد ۷۵۰ نفر از معتادان پرخطر و سابقه‌داری که تاکنون دستگیر شده‌اند با هزینه پلیس و طبق قراردادی که با کمپ‌های ترک اعتیاد منعقد شده است، تحت مراقبت قرار گرفته‌اند.

وی اضافه کرد: در پایان فروردین ماه سال جاری طی مراسمی با حضور مسئولان استان، ترک اعتیاد و پاک شدن آنان از این مواد افیونی جشن گرفته و به ‌فرمانده انتظامی استان اصفهان در مورد طرح دیگر پلیس در ایام نوروز گفت: در ایام نوروز حضور پلیس در گلوگاه‌ها و ورودی‌های استان در راستای شناسایی مجرمان غیربومی و دستگیری آنها سبب کاهش چشمگیر جرایم نسبت به سال‌های گذشته در این مقطع از سال شده است.

انتهای پیام/آ30