معاون عمرانی استانداری قزوین خبر داد
اقامت 65 هزار نفر در مراکز اسکان نوروزی قزوین

خبرگزاری فارس: معاون عمرانی استانداری قزوین از اقامت بیش از 65 هزار نفر مسافر نوروزی در مراکز اسکان نوروزی استان قزوین خبر داد.

خبرگزاری فارس: اقامت 65 هزار نفر در مراکز اسکان نوروزی قزوین

منوچهر حبیبی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: تا امروز بیش از 65 هزار نفر مسافر نوروزی از سطح کشور در مراکز اسکان نوروزی که با همکاری شهرداری قزوین، آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سطح استان برپا شده است، اسکان یافته‌اند.

وی افزود: تا امروز شش میلیون مسافر از محورهای مواصلاتی استان قزوین عبور کرده و 600 هزار نفر نیز از هم‌وطنان و هم‌‌استانی‌ها از بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان قزوین مانند کاخ موزه چهلستون قزوین یا همان عمارت کلاه فرنگی، قلعه الموت، آب‌انبارهای قزوین، بازار تاریخی قزوین، کاروان‌سرای سعدالسلطنه و نمایشگاه بازی و اسباب‌بازی، دروازه‌های قزوین، برج‌های خرقان، موزه‌ و حمام قجر و ... بازدید کرده‌اند.

معاون عمرانی استانداری قزوین ادامه داد: رضایتمندی مسافران نوروزی و گردشگران مهم‌ترین اتفاق در نوروز امسال است به طوری که تمام تقاضاها برآورده شده و در زمینه اسکان و دیگر موارد مسافران و گردشگران کمبودی در استان وجود نداشته است.

انتهای پیام/خ۳۰