در رقابت‌های قهرمانی کاراته کشور محقق شد
6 مقام کشوری حاصل مبارزه بانوان کاراته‌کای کاشانی

خبرگزاری فارس: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان گفت: بانوان کاراته‌کای شهرستان کاشان در رقابت‌های قهرمانی کاراته کشور موفق به کسب شش مقام کشوری شدند.

خبرگزاری فارس: 6 مقام کشوری حاصل مبارزه بانوان کاراته‌کای کاشانی

حسین حیدریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: در این رقابت‌ها تیم کاراته سبک شیتوریو بانوان شهرستان کاشان موفق به کسب یک مقام قهرمانی، یک مقام نایب قهرمانی و سه مقام سومی کشور در این رقابت‌ها شد.

وی افزود: در این دوره از رقابت‌ها که در سالن بعثت تهران با حضور بیش از 300 شرکت کننده از سراسر کشور برگزار شد، صفیه سادات محسنی در وزن 48 کیلوگرم رده سنی نوجوانان به مقام قهرمانی کشور رسید و الهه گورانی در کاتای رده سنی بزرگسالان کشور موفق به کسب مقام نایب قهرمانی این رقابت‌ها شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان خاطرنشان کرد: در این دوره از رقابت‌ها مریم‌‌سادات صفوی در وزن مثبت 68 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان به مقام سوم کشور بسنده کرد.

وی یادآور شد: در رقابت‌ها کاتای تیمی رده سنی بزرگسالان قهرمانی کشور نیز تیم بانوان کاشان توسط مریم سادات صفوی، عطیه سادات فاطمی‌فر و نسیم فلاحی موفق شد مقام سوم کشور را کسب کند.

وی متذکر شد: صفیه سادات محسنی، مریم سادات صفوی، عطیه سادات فاطمی‌فر و نسیم فلاحی از شهرستان کاشان با قبولی در آزمون ارتقای کمربند، موفق به اخذ کمربند دان دو مشکی شدند.

این مقام مسئول همچنین بیان کرد: در پایان مسابقات از معصومه میراب مربی و سرپرست تیم کاراته بانوان کاشان به عنوان نماینده سبک در کاشان با اهدای لوح سپاس و کاپ یادبود مسابقات تقدیر به عمل آمد.

وی تصریح کرد: تیم کاراته سبک شیتو ریو کاشان در این رقابت‌ها را صفیه‌سادات محسنی، مریم‌سادات صفوی، عطیه سادات فاطمی‌فر، نسیم فلاحی، الهه گورانی و حنانه حسن‌پور به مربی‌گری و سرپرستی معصومه میراب همراهی کردند. 

انتهای پیام/آ20