سرپرست اداره فرهنگی اوقاف و امور خیریه قزوین خبر داد
برپایی خیمه‌های معرفت در امامزاده‌های قزوین

خبرگزاری فارس: سرپرست اداره فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از برپایی خیمه‌های معرفت در امامزاد‌ه‌های و بقاع شاخص استان قزوین خبر داد.

خبرگزاری فارس: برپایی خیمه‌های معرفت در امامزاده‌های قزوین

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین حجت‌الاسلام رضا نوروزی اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی و ترویج فرهنگ وقف و استقبال کم نظیر عموم مردم از امامزادگان و بقاع متبرکه در طول ایام سال به خصوص در ایام تعطیلات نوروزی و لزوم بهره‌مندی از روش‌های تبلیغی و استفاده از تکنولوژی و ابزارهای جدید و موفقیت‌های کسب شده در انجام این طرح، برگزاری این طرح در برنامه سازمان اوقاف قرار گرفت.

نوروزی افزود: با برپایی این خیمه‌ها در امامزادگان و بقاع شاخص و نیز اعزام مبلغان توانمند در نظر است برای ارتقای سطح دینی و معرفتی زائران و مجاوران امامزادگان و بقاع شاخص استان‌ها و انس هرچه بیشتر جوانان و نوجوانان و حتی کودکان با روحانیت و پاسخگویی به سئوالات و شبهات و راهنمایی گام برداریم.

وی در پایان به ترکیب گروه‌های اعزامی اشاره کرد و اذعنا داشت: در بین اعضای اعزامی کارشناس اعتقادی، کارشناس احکام شرعی، مشاور کارشناس آشنا با موضوعات کودک و نوجوان و کارشناس امور نمایشگاهی و ازدواج و جوانان حضور دارند.

انتهای پیام/ن۳۰