در ایام نوروز صورت می‌گیرد
فعالیت 55 مرکز بهداشتی در جنوب کرمان

خبرگزاری فارس: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: 55 مرکز بهداشتی شهری و روستایی جنوب کرمان در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات هستند.

خبرگزاری فارس: فعالیت 55 مرکز بهداشتی در جنوب کرمان

سیدفریدون افضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جیرفت اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در راستای خدمت‌رسانی و کمک‌های امدادی به مهمانان و مسافران نوروزی 22 پایگاه اورژانس شهری و بین جاده‌ای به ویژه در محل‌های حادثه‌خیز جنوب استان مستقر کرده است.

 وی افزود: چهار کمپ اورژانس نیز در ورودی شهرهای جیرفت، عنبرآباد، کهنوج و رودبار که در مسیر جاده پرتردد جیرفت به بندرعباس هستند مستقر شده‌اند.

 افضلی تصریح کرد: همچنین یک دستگاه آمبولانس اتوبوسی با 12 تخت و تجهیزات کامل درمانی و نیروی امدادی در محل دانشگاه علوم پزشکی مستقر است.

 وی خاطرنشان کرد: تمامی 55 مرکز بهداشتی شهری و روستایی جنوب کرمان در تمام ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات هستند.

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: بیمارستان‌های امام خمینی(ره) شهرستان جیرفت و بیمارستان 12 فروردین شهرستان کهنوج نیز در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات در تمام رشته‌های تخصصی جراحی، ارتوپدی، اطفال، قلب، طب اورژانس و... هستند.

افضلی با اشاره به اقدامات نوروزی انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خاطر نشان کرد: پنج تیم بازرسی در ایام تعطیلات سال نو به صورت ویژه از فروشگاه‌ها رستوران‌ها و همچنین نظارت بر کار مراکز بهداشت بازدید می‌کنند تا محیطی سالم برای مهمانان و مردم منطقه داشته باشیم.

 انتهای پیام/ س20