شهردار ملایر خبر داد
افزایش درآمد پایدار و بودجه‌های عملیاتی در شهرداری ملایر

خبرگزاری فارس: شهردار ملایر از افزایش درآمد پایدار و بودجه‌های عملیاتی در شهرداری ملایر خبر داد.

خبرگزاری فارس: افزایش درآمد پایدار و بودجه‌های عملیاتی در شهرداری ملایر

علیرضا امامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر اظهار کرد: بر اساس تلاش و برنامه‌ریزی مجموعه برنامه‌ریزان و نیروهای زحمتکش شهرداری و حوزه معاونت‌ها و مشاورین حوزه شهرداری درآمد پایدار و بودجه عملیاتی شهرداری ملایر از سال 86 تا پایان سال 90 از رقم 76 میلیارد ریال به مبلغ 700 میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی افزود: این منابع درآمد و دارایی‌ها و ثروت‌های شهرداری در قالب قراردادهای مختلف از قبیل احداث پروژه‌های مشارکتی و تجاری و تفکیک و تغییر کاربری اراضی در راستای خدمت به شهروندان اجرایی شده است.

شهردار ملایر از تعریض خیابان‌های ملایر در سال جاری خبر داد و گفت: شهرداری در برنامه‌ریزی‌هایی که در سال 91 دارد با اعتبار 420 میلیارد ریال در نظر دارد نسبت به تعریض خیابان‌های شهدا و شهیدمصطفی خمینی، تکمیل هتل پارک سیفیه و تقاطع غیر همسطح و پروژه "پنجره‌ای به سوی دنیا" اقدام کند.

وی اظهار امیدواری کرد این پروژه‌ها تا پایان سال مالی 91 به پایان برسد.

امامی در ادامه به پیشرفت‌های شهرستان ملایر طی سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: ملایر با اجرای طرح‌هایی که در دست دارد در آستانه تحول عظیم و شگرفی در مدیریت شهری، ایجاد زیربناها و ساختارهای مناسب توسعه فرهنگی اجتماعی و اقتصادی شهری، ایجاد تفرجگاه‌ها و فضای سبز بیشتر و... است.

وی در پایان از آمادگی کامل شهر ملایر برای پذیرایی از میهمانان نوروزی خبر داد و گفت: شهرداری ملایر با نصب بنر، ایجاد گلکاری بلوارها و میادین، پاکسازی تابلوها و سطح بلوارها و میادین و داخل شهر، چیدن سفره هفت سین در شهر و رنگ‌کاری سرعت‌گیرها و خطوط عابر پیاده و... در ایام نوروز آمادگی خود را از هر نظر برای پذیرایی از مهمانان نوروز داشت.

انتهای پیام/ی20