سرپرست آتش‌نشانی آمل خبر داد
برگزاری آزمون مربیگری آتش‌نشانی در آمل

خبرگزاری فارس: سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: آزمون مربیگری درجه یک و دو آتش‌نشانان در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری آزمون مربیگری آتش‌نشانی در آمل

شیرزاد محمدزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل اظهار داشت: این آزمون 20 خردادماه امسال در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی ساخا برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این آزمون با هدف سازمان‌دهی مربیان و ارتقای آموزش‌های عمومی و تخصصی سازمان برگزار می‌شود.

محمدزاده خاطرنشان کرد: به 10 نفر نخست شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب امتیاز 800 تا یک‌هزار این آزمون شوند مدرک درجه یک و به 10 نفر دوم  کسب کننده امتیاز 500 تا 800 این آزمون، مدرک درجه دو از سوی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی ساخا اعطا می‌شود.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل یادآور شد: پس از برگزاری این آزمون، از مربیان با مدرک درجه یک به منظور برگزاری کلاس‌های آموزشی تخصصی سازمان و از مربیان درجه دو به منظور برگزاری کلاس‌های آموزشی عمومی سازمان استفاده می‌شود.

محمدزاده با اشاره به حوادث 10 روز نخست سال91 در شهرستان آمل گفت: خانه روستایی در روستای مرزن‌گو آمل دچار آتش‌سوزی شد .

وی افزود: ساعت 14 و 4 دقیقه روز دوشنبه آتش‌سوزی در یک خانه  روستایی از طریق سامانه 125 به سازمان اعلام شد.

محمدزاده بیان داشت: اتاق فرمان سازمان پس از دریافت این خبر بلافاصله  زنگ حریق را به صدا در آورده و سه نفر از آتش‌نشانان با یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند

وی گفت: تیم اعزامی آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، نسبت به خاموش کردن این آتش‌سوزی از سقف اقدام کردند.

محمدزاده افزود: به گفته شاهدان عینی، این خانه روستایی از پشت بام (سقف شیروانی) دچار آتش‌سوزی شده و سقف و لوازم موجود در پشت بام، کامل سوخت.

وی بیان داشت: این آتش‌سوزی در یک خانه روستایی در روستای مرزن‌گو واقع در جاده آمل – فریدونکنار، سه راهیی آهنگرکلا حدود 20 کیلومتری شهر آمل رخ داده است.

انتهای ‌پیام/ی20