امام جمعه شهرستان انار:
نبود نظارت علت اصلی گرانی‌ها است

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهرستان انار گفت: افزایش بی‌رویه قیمت اجناس و گرانی نتیجه عدم نظارت و یا کمبود نظارت بر بازار است.

خبرگزاری فارس: نبود نظارت علت اصلی گرانی‌ها است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان انار، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی ظهر امروز در جمع نمازگزاران در محل مهدیه امامزاده محمد صالح با سفارش همگان به رعایت تقوا و دوری از گناه اظهار داشت: انجام واجبات به شیوه صحیح و صبر و شکیبایی در برابر مشکلات زندگی و حفظ حلقه ارتباط انسان با اولیا الهی از راه‌های نزدیک شدن به خدا است.

وی شهادت دخت گرامی نبی اکرم (ص) را به نمازگزاران تسلیت گفت و افزود: حضرت فاطمه (س) آگاهانه به استقبال خطر مرگ و شهادت رفت و تا زمانی که شیعه زنده است و آوای اسلام بلند است، همه ما مدیون جان فشانی ایشان هستیم که با جان خود از ولایت دفاع کرد.

ابراهیمی با گرامیداشت روز شوراها بیان داشت: اعضای شوراهای شهر و روستا از بین مردم انتخاب می‌شوند و حلقه اتصال مردم و مسئولان نظام هستند و می‌توانند با روحیه خدمتگزاری و حس مسئولیت‌پذیری مشکلات شهر و روستا را برطرف سازند.

وی فرا رسیدن سالروز شهادت آیت‌الله مطهری و روز معلم را گرامی داشت و با بیان اینکه معلمی شغل انبیاء است، کار معلمان را در زمینه آموزش ارزش‌های دینی بسیار مهم و اساسی دانست.

ابراهیمی افزایش بی‌رویه قیمت اجناس را نتیجه عدم نظارت و یا کمبود نظارت بر بازار عنوان کرد و از مسئولان خواست تا با راه‌اندازی بخش تعزیرات در شهرستان‌های تازه‌ تأسیس از جمله انار قیمت‌ها در بازار را کنترل کنند.