بازیکن تیم فوتبال سپاهان:
قول می‌دهم پرسپولیس در آسیا هم نتیجه نگیرد

خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: کار پرسپولیس بسیار زشت بود و قول می‌دهم این تیم در آسیا هم نتیجه نگیرد.

خبرگزاری فارس: قول می‌دهم پرسپولیس در آسیا هم نتیجه نگیرد

احمد جمشیدیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: به نظر من تیم پرسپولیس بسیار ناجوانمردانه رفتار می‌کند و اینکه از بازیکنان ذخیره خود جلوی رقیب ما استفاده می‌کند بسیار ناپسند است.

وی ادامه داد: به خاطر ندارم این تیم تا به حال این قدر ضعیف کار کرده باشد و آنها باید توجه داشته باشند که خوب بازی کردن این تیم برای سایر تیم‌ها بسیار مهم است و مطمئن باشید این تیم در آسیا هم نتیجه نمی‌گیرد چراکه از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: من نمی‌گویم این تیم در برابر تراکتورسازی تبانی کرده اما بازی‌های خود را بی‌تفاوت انجام می‌دهد و آنها باید به این موضوع فکر کنند که نتایج این تیم برای سایر تیم‌ها نیز بسیار مهم است.

وی بیان کرد: در سال‌های گذشته در حالی که قهرمانی ما در لیگ مسجل شده بود و در حالی که سه روز پس از بازی با سایپا در لیگ قهرمانان آسیا بازی داشتیم از بازیکنان ذخیره خود در برابر این تیم استفاده کردیم و بسیار ناجوانمردانه به تیم ما انگ تبانی چسباندند.

جمشیدیان افزود: تیم ما در حال حاضر استرس ندارد اما اضطراب از بیرون تیم ما را بسیار اذیت می‌کند.

وی ادامه داد: پرسپولیس در برابر تیم ما با تمام نفرات اصلی خود بازی می‌کند اما مقابل تیم‌های دیگر با نفرات ذخیره خود به میدان می‌رود و همین مسائل تیم ما را بسیار اذیت می‌کند.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان اضافه کرد: 10 سال است که سپاهان و ذوب آهن قطب فوتبال ایران هستند و بهتر است تیم‌های تهرانی در مورد تیم‌های خودشان اظهار نظر کنند و به فکر شرایط تیم خودشان باشند.

وی افزود: مهم‌ترین مزیت بازی برابر شاهین بوشهر تماشاگران بودند که بسیار خوب تیم ما را مورد حمایت خود قرار دادند و به آنها قول می‌دهم در اصفهان جشن قهرمانی را برپا می‌کنیم.