مدیر آموزش و پرورش قوچان:
رسیدن به سعادت بدون راهنمایی مربیان محقق نمی‌شود

خبرگزاری فارس: مدیر آموزش و پرورش شهرستان قوچان گفت: ما در آموزش و پرورش به دنبال حیات طیبه که همان سعادت دنیا و آخرت است، هستیم و رسیدن به این سعادت بدون راهنمایی مربیان امکان‌پذیر نیست.

خبرگزاری فارس: رسیدن به سعادت بدون راهنمایی مربیان محقق نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از قوچان، مهدی کاظم‌زاده ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان قوچان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: با بهره‌گیری از راهنمایی‌های مربیان و معلمان، دانش‌آموزان می‌توانند با سعادت و شادکامی راه زندگی خود را ادامه دهند و به بلندترین مرتبه و درجه انسانی برسند.

وی افزود: ما در آموزش و پرورش به دنبال یک رشد همه جانبه هستیم. دانش آموزان ما دارای استعدادهای مختلف و فوق‌العاده‌ای هستند که ما باید به شکوفایی و ایجاد توازن در این استعدادها توجه کافی داشته باشیم.

کاظم‌زاده گفت: از مهم‌ترین اقدامات اداره آموزش و پرورش قوچان، اعزام 40 نفر از دانش‌آموزان نخبه روستایی به عتبات عالیات و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی صادراتی از آثار هنری این دانش‌آموزان در کشور است.

وی افزود: آموزش و پرورش قوچان در ماه مبارک رمضان برنامه ضیافت افطاری 14 هزار نفر از فرهنگیان را دارد که تاکنون 7 هزار نفر در این برنامه ضیافت افطاری شرکت کرده‌اند.

رئیس آموزش و پرورش قوچان اظهار داشت: از دیگر اقدامات آموزش و پرورش قوچان می‌توان به ثبت نام دانش‌آموزان به صورت 90 درصدی، جابه‌جایی کلی فرهنگیان در سطح ابتدایی و راهنمایی، مشخص شدن مدیران تمام مدارس توسط کمیته انتصابات، 32 مورد جابه‌جایی در بحث فضاهای آموزشی، کسب رتبه بالا در ارزیابی شاخص‌های عملکرد، کسب مجوز دانشگاه فرهنگیان، افزایش مدارس شاهد، استقرار نظام 3 – 3 – 6 و غیره اشاره کرد.